Refresh loader

Areál

Home > Areál

Areál

Od 15.10.2019 jezdecký areál „Staroboleslavský dvůr“ změnil majitele. V rámci areálu pro Vás připravujeme i Ranč U Vlčí smečky.

Nyní Vás prosíme o trpělivost, budujeme nové internetové stránky, na kterých budou aktuální informace o novinkách a akcích. Viam Salutis – naše společnost byla vytvořena za účelem podpory zdraví dětí a dospělých. Chceme podporovat zdraví a rozvoj naší budoucí generace a pokračovat v duchu předchozího majitele. 
 „Staroboleslavský dvůr“  pokračuje v ustájení koní, jízdám na koních a výcviku jízdy na koních.„Ranč U Vlčí smečky“ se věnuje hlavně dětem, výchově k přírodě a lásce ke zvířatům. Pořádáme akce pro děti s touto tématikou a do budoucna  plánujeme hiporehabilitaci a kanisterapii.Dále budujeme pro naše jezdce a klienty drobné občerstvení se zaměřením na zdravou výživu. 
 V areálu najdete poklidnou a přátelskou atmosféru, osobní přístup, profesionální péči o vašeho koně.  Jízdárna se nachází v rekreační oblasti Staré Boleslavi,  je zde možnost krásných jízd do lesů, koupání, golfu, rybaření apod.

— skoková jízdárna 45x40m (geotextílie/bílý písek )
– drezurní obdelník 20x50m,
– stálá skoková řada (pro skákání ve volnosti)
– pohybovací jízdárna 45X50m (písek/v rekonstrukci)
– výběhy po celý den (každý den čerstvá voda – dle přání možnost přikrmení senem)
– travnaté pastviny
– LES v přímé blízkosti areálu
– kruhovka
– výcvik mladých jezdců i koní ( parkur, drezůra, vytrvalost)
– sedlovna, šatna, wc, klubovna

Areál poskytuje možnost širokého využití pro pravidelné aktivity i jednorázové akce. Prostředí je atraktivní pro aktivní odpočinek, sport, relaxaci.
Skladba nabídky pamatuje na celou rodinu.