Refresh loader

O dvoře a ranči

Home > O dvoře a ranči

O dvoře a ranči

Od 15.10.2019 jezdecký areál „Staroboleslavský dvůr“ změnil majitele. V rámci areálu pro Vás připravujeme i Ranč U Vlčí smečky.

Viam Salutis – naše společnost byla vytvořena za účelem podpory zdraví dětí a dospělých. Chceme podporovat zdraví a rozvoj naší budoucí generace a pokračovat v duchu předchozího majitele. 
 „Staroboleslavský dvůr“  pokračuje v ustájení koní, jízdám na koních a výcviku jízdy na koních.„Ranč U Vlčí smečky“ se věnuje hlavně dětem, výchově k přírodě a lásce ke zvířatům. Pořádáme akce pro děti s touto tématikou a do budoucna  plánujeme hiporehabilitaci a kanisterapii. Dále budujeme pro naše jezdce a klienty drobné občerstvení se zaměřením na zdravou výživu. 
 V areálu najdete poklidnou a přátelskou atmosféru, osobní přístup, profesionální péči o vašeho koně.  Areál se nachází v rekreační oblasti Staré Boleslavi. Areál navazuje na lesní stezky, v blízkosti je možnost koupání, golfu, rybaření apod.

V areálu je k dispozici:

– ustájení v boxech s napáječkou

– ustájení v boxech bez napáječky

– venkovní ustájení s přístřeškem

– skoková jízdárna 45x40m (geotextílie/bílý písek )
– drezurní obdelník 20x50m,
– stálá skoková řada (pro skákání ve volnosti)
– kruhovka

– mýcí box

– výběhy po celý den
– travnaté pastviny
– les v přímé blízkosti areálu
– sedlovna, šatna, wc

– klubovna

– venkovní posezení

– dětský areál (ve výstavbě)

– výcvik mladých jezdců i koní (parkur, drezůra, vytrvalost)

Areál poskytuje možnost širokého využití pro pravidelné aktivity i jednorázové akce. Prostředí je atraktivní pro aktivní odpočinek, sport, relaxaci.
Skladba nabídky pamatuje na celou rodinu.